POHŘEBNÍ ÚSTAV MUSIL JAROSLAV s.r.o. - Pohřby (Miroslav)

Kompletní pohřební služby

Buďte připraveni na chvíle smutku a rozloučení s vaším zemřelým blízkým člověkem. Náš pohřební ústav poskytuje veškeré služby spojené s pohřbem, a to včetně nepřetržité pohotovosti pro převoz zesnulých u nás i po celé EU. Samozřejmostí je výběr formy pohřbu a volby rozsahu posledního rozloučení.

  • Malinovského 26
  • Miroslav
  • 671 72

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Poslední rozloučení? U nás vždy s péčí a pietou

Poslední věci člověka si nemůžete jen tak naplánovat, neboť nevíte dne ani hodiny... Co ovšem můžete, je dozvědět se, na koho se v případě úmrtí blízkého obrátit, jaké služby si vybrat a které informace jsou pro vás důležité. Tady se rozhodně vyplatí důvěřovat zavedeným profesionálním pohřebním službám. Náš pohřební ústav, který působí nejen v regionu Znojma, ale i po celé ČR a EU, nabízí široké portfolio služeb. Nejdůležitější je výběr formy pohřbu, od kterého se odvíjí všechno ostatní. Rozhodněte se pro smuteční rozloučení s následnou kremací a my vše zorganizujeme, tedy i s řečníkem, hudbou, smutečními věnci či květinami, pohřebními vozy nebo kočárem. Vybrat si můžete i pohřeb s uložením do země nebo jen kremaci bez obřadu.

Pohřební služba ve Znojmě a okolí

Náš pohřební ústav zajistí pohřební služby přesně podle přání zemřelého či pozůstalých. Vyberete si parte, které vytiskneme na počkání, rakev, živou hudbu v obřadní síni v podání profesionálních konzervatoristů nebo třeba i autobusovou dopravu pro smuteční hosty. Naše kanceláře ve Znojmě, Moravském Krumlově či Miroslavi jsou vám k dispozici prakticky každý den. Smuteční obřady probíhají ve všech obřadních síních podle výběru a přání pozůstalých i v jiných regionech. Samozřejmostí je okres Znojmo včetně Hostěradic a Vémyslic. Všem objednavatelům pohřbů připomínáme, že naše ochota vyjít jim v podobě posledního rozloučení vždy vstříc je takřka nekonečná. Nabízíme i nadstandardní rozloučení dle specifických přání nebo sociálně dostupný pohřeb za nejnižší možnou cenu. Vyberte si naše služby a poskytneme vám i informace, jak postupovat v případě vdovských, vdoveckých či sirotčích důchodů nebo nároku na pohřebné.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno